CCleaner

Dosya temizleme ve sistem düzenleme programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 3.14.1616
  • Dil Türkçe
  • Firma Piriform Ltd
Tam adı Crap Cleaner olan Ccleaner ile bilgisayarınızda yer edinmiş gereksiz dosyaları silerek daha  iyi performanslı bir sisteme sahip olablirsiniz.

Tam adı Crap Cleaner olan Ccleaner ile bilgisayarınızda yer edinmiş gereksiz dosyaları silerek daha  iyi performanslı bir sisteme sahip olablirsiniz. Küçük boyutuyla az yer kaplamasının yanısıra oldukça güçlü  bir temizleme özelliğine sahip bu yazılım sayesinde bilgisayarınız ilk günki gibi temiz hale getirerek daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

''Clenaer'' bölümü bilgisayarınızda yer edinmiş fazlalık dosyaları silmenize yardımcı olmak için geliştirilmiş. Temizleme bölümünde Windows ve Uygulamalar adında iki bölümden oluşmakta. 

İlk bölüm olan Windows ile işletim sisteminiz ve ona bağlı olan yazılımları(Internet Explorer, Windows Explorer) temizlemenizi sağlıyor. 

İkinci bölüm "Uygulamalar" ile yüklemiş olduğunuz programların oluşturmuş olduğu çöp dosyaları temizleyerek bilgisayarınızı rahatlamak için kullanabileceğiniz kısım..

Not:  Yazılımın sürekli güncel halde olması sayesinde temizleme özellikleri her güncelleme sonrası daha da geliştiriliyor. 

* Kurulum sırasında Türkçe dil seçeneğini belirleyerek programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

 CCleaner 3.13 Sürüm Güncellemeleri

IE eklenti yöneticisi

Gelişmiş Firefox, Thunderbird, Google Chrome ara bellek silme özelliği

Corel PaintShop Pro X4, Nero Video 11 ve Nero Vision 10 için temizleme desteği

WinRAR, LogMeIn, Office 2003, 2007 ve 2010 için temizleme desteği


CCleaner indir